| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Stephani Csányi |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 78 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 87 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [Csányi István] |
| Leltári szám: | 43327 |
| ID (link): | 42297 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Stephani Csányi |
| Technika: | X2/2 |
| Opusz szám: | op. 78 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 87 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [Csányi István] |
| Leltári szám: | 43327 |
| ID (link): | 42297 |
| Gyűjtő: | PL |