| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Lenkey István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 120 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9147 |
| ID (link): | 42198 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Lenkey István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 120 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9147 |
| ID (link): | 42198 |
| Gyűjtő: | PL |