| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | ex libris Kelemen Béla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 146 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7763 |
| ID (link): | 42192 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | ex libris Kelemen Béla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 146 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7763 |
| ID (link): | 42192 |
| Gyűjtő: | PL |