| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | Familie Dr. Csányi |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43330 |
| ID (link): | 42115 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | Familie Dr. Csányi |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43330 |
| ID (link): | 42115 |
| Gyűjtő: | PL |