| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 141 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7762 |
| ID (link): | 42092 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DIVÍ, Oriol Maria |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 141 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7762 |
| ID (link): | 42092 |
| Gyűjtő: | PL |