| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szij Rezső |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 762 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9696 |
| ID (link): | 4177 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szij Rezső |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 762 |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9696 |
| ID (link): | 4177 |
| Gyűjtő: | PL |