| Művész: | КУЛИШОВ, Геннадий Александрович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Karol Izakovič stastlivý nový rok 1978 |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49540 |
| ID (link): | 41347 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КУЛИШОВ, Геннадий Александрович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Karol Izakovič stastlivý nový rok 1978 |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49540 |
| ID (link): | 41347 |
| Gyűjtő: | PL |