| Művész: | КУЛИШОВ, Геннадий Александрович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49539 |
| ID (link): | 41346 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КУЛИШОВ, Геннадий Александрович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49539 |
| ID (link): | 41346 |
| Gyűjtő: | PL |