| Művész: | СТРИЖАК, Николай Георгиевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | Izakovič Karol Exlibris LXXV |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49538 |
| ID (link): | 41345 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | СТРИЖАК, Николай Георгиевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | Izakovič Karol Exlibris LXXV |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49538 |
| ID (link): | 41345 |
| Gyűjtő: | PL |