| Művész: | КУЗЬМЕНКО, Алексей Д. |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | 180 EL Karol Izakovič |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49534 |
| ID (link): | 41341 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КУЗЬМЕНКО, Алексей Д. |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | 180 EL Karol Izakovič |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49534 |
| ID (link): | 41341 |
| Gyűjtő: | PL |