| Művész: | МОСИЙЧУК, Анатолий Мефодьевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Karol Izakovič |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49533 |
| ID (link): | 41340 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | МОСИЙЧУК, Анатолий Мефодьевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Karol Izakovič |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49533 |
| ID (link): | 41340 |
| Gyűjtő: | PL |