| Művész: | КОФАНОВ, Николай Ильич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг К. Изаковича |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49532 |
| ID (link): | 41339 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КОФАНОВ, Николай Ильич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг К. Изаковича |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49532 |
| ID (link): | 41339 |
| Gyűjtő: | PL |