| Művész: | ИСТОМИН, Владимир Алексеевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49531 |
| ID (link): | 41338 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ИСТОМИН, Владимир Алексеевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49531 |
| ID (link): | 41338 |
| Gyűjtő: | PL |