| Művész: | ИСТОМИН, Владимир Алексеевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49530 |
| ID (link): | 41337 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ИСТОМИН, Владимир Алексеевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič] |
| Leltári szám: | 49530 |
| ID (link): | 41337 |
| Gyűjtő: | PL |