| Művész: | ONDREIČKA, Karol (1898-1961) |
| Ország: | SVK |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | |
| Év: | 1936 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič], lásd még 54333 |
| Leltári szám: | 49526 |
| ID (link): | 41333 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ONDREIČKA, Karol (1898-1961) |
| Ország: | SVK |
| Név vagy felirat: | ex libris K. Izakovič |
| Technika: | |
| Év: | 1936 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [Karol Izakovič], lásd még 54333 |
| Leltári szám: | 49526 |
| ID (link): | 41333 |
| Gyűjtő: | PL |