| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Poór Ferenc |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49509 |
| ID (link): | 41130 |
| Gyűjtő: | PF |
| Művész: | ANDRUSKÓ Károly |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Poór Ferenc |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49509 |
| ID (link): | 41130 |
| Gyűjtő: | PF |