| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Miskolci emlékeim Keresi Ferenc könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1176 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 16404 |
| ID (link): | 4084 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Miskolci emlékeim Keresi Ferenc könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1176 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 16404 |
| ID (link): | 4084 |
| Gyűjtő: | PL |