| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Schmidt Magda tulajdona ez a könyv |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 48 |
| Év: | 1918 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 38116 |
| ID (link): | 40747 |
| Gyűjtő: | DGy |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Schmidt Magda tulajdona ez a könyv |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 48 |
| Év: | 1918 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 38116 |
| ID (link): | 40747 |
| Gyűjtő: | DGy |