| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Sebestyén Antal könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 293 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 38098 |
| ID (link): | 40729 |
| Gyűjtő: | DGy |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Sebestyén Antal könyve |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 293 |
| Év: | 1932 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 38098 |
| ID (link): | 40729 |
| Gyűjtő: | DGy |