| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Dunamenti Folklór Fesztivál] |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 834 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49383 |
| ID (link): | 40296 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [Dunamenti Folklór Fesztivál] |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 834 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49383 |
| ID (link): | 40296 |
| Gyűjtő: | PL |