| Művész: | KURANDA, W. |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Ex-libris Franz Kubat |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1916 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 64104 |
| Leltári szám: | 38006 |
| ID (link): | 40224 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KURANDA, W. |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Ex-libris Franz Kubat |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1916 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 64104 |
| Leltári szám: | 38006 |
| ID (link): | 40224 |
| Gyűjtő: | PL |