| Művész: | KINSKÝ, Karel |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | exlibris K. Kinský |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37997 |
| ID (link): | 40215 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KINSKÝ, Karel |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | exlibris K. Kinský |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 37997 |
| ID (link): | 40215 |
| Gyűjtő: | PL |