| Művész: | KOTRBA, Emil |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 12974 |
| ID (link): | 39881 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOTRBA, Emil |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 12974 |
| ID (link): | 39881 |
| Gyűjtő: | PL |