| Művész: | KOTRBA, Emil |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jos de Belder |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 28446 |
| ID (link): | 39849 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOTRBA, Emil |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Jos de Belder |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 28446 |
| ID (link): | 39849 |
| Gyűjtő: | PL |