| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam 1976. május 1. Menyhárt József |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 842 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9684 |
| ID (link): | 3984 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam 1976. május 1. Menyhárt József |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 842 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9684 |
| ID (link): | 3984 |
| Gyűjtő: | PL |