| Művész: | BUCSOK, Alexander |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Istvan Nagy |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 7472 |
| ID (link): | 39075 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BUCSOK, Alexander |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Istvan Nagy |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 7472 |
| ID (link): | 39075 |
| Gyűjtő: | PL |