| Művész: | HAUKE, Hans |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils-Pedersen |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 48956 |
| ID (link): | 38259 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HAUKE, Hans |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils-Pedersen |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 48956 |
| ID (link): | 38259 |
| Gyűjtő: | PL |