| Művész: | HAUKE, Hans |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Roland Roveda |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29839 |
| ID (link): | 38227 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HAUKE, Hans |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Roland Roveda |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29839 |
| ID (link): | 38227 |
| Gyűjtő: | PL |