| Művész: | STUYVAERT, Victor |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | Antwerpse exlibris Kring |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51367 duplum |
| Leltári szám: | 1748 |
| ID (link): | 37749 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STUYVAERT, Victor |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | Antwerpse exlibris Kring |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51367 duplum |
| Leltári szám: | 1748 |
| ID (link): | 37749 |
| Gyűjtő: | PL |