| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Alexandrus Bereczky |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 825 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 42076 |
| ID (link): | 3716 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Alexandrus Bereczky |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 825 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 42076 |
| ID (link): | 3716 |
| Gyűjtő: | PL |