| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1977 Prosit! Réthy István |
| Technika: | [X] |
| Opusz szám: | op. 856 |
| Év: | [1976] |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9681 |
| ID (link): | 3687 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁRKONYI Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1977 Prosit! Réthy István |
| Technika: | [X] |
| Opusz szám: | op. 856 |
| Év: | [1976] |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9681 |
| ID (link): | 3687 |
| Gyűjtő: | PL |