| Művész: | KUCHENBAUER, Otto |
| Ország: | DDR |
| Név vagy felirat: | Deutsche Exlibris-Gesellschaft DEG 100 Jahre 1891-1991 |
| Technika: | |
| Év: | [1991] |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | (75×32) |
| Leltári szám: | 48705 |
| ID (link): | 36401 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KUCHENBAUER, Otto |
| Ország: | DDR |
| Név vagy felirat: | Deutsche Exlibris-Gesellschaft DEG 100 Jahre 1891-1991 |
| Technika: | |
| Év: | [1991] |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | (75×32) |
| Leltári szám: | 48705 |
| ID (link): | 36401 |
| Gyűjtő: | PL |