| Művész: | KUCHENBAUER, Otto |
| Ország: | DDR |
| Név vagy felirat: | Exlibris Peter Stimpel |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 118 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 48701 |
| ID (link): | 36397 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KUCHENBAUER, Otto |
| Ország: | DDR |
| Név vagy felirat: | Exlibris Peter Stimpel |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 118 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 48701 |
| ID (link): | 36397 |
| Gyűjtő: | PL |