| Művész: | GODINHO, Aulo-Gélio Severino |
| Ország: | PRT |
| Név vagy felirat: | XVI Congresso Internacional de Ex-libris-Lisboa-1976 |
| Technika: | P1/2 |
| Év: | [1976] |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47343 |
| ID (link): | 36181 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | GODINHO, Aulo-Gélio Severino |
| Ország: | PRT |
| Név vagy felirat: | XVI Congresso Internacional de Ex-libris-Lisboa-1976 |
| Technika: | P1/2 |
| Év: | [1976] |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47343 |
| ID (link): | 36181 |
| Gyűjtő: | PL |