| Művész: | DEGOUY, Nelly |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | ex-libris Réthy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47348 |
| ID (link): | 36180 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DEGOUY, Nelly |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | ex-libris Réthy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47348 |
| ID (link): | 36180 |
| Gyűjtő: | PL |