| Művész: | БЕКЕТОВ, Лев Григорьевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | exlibris Istvan Rethy |
| Technika: | X3/3 |
| Év: | -1973 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | [Réthy István] |
| Leltári szám: | 47342 |
| ID (link): | 36179 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | БЕКЕТОВ, Лев Григорьевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | exlibris Istvan Rethy |
| Technika: | X3/3 |
| Év: | -1973 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | [Réthy István] |
| Leltári szám: | 47342 |
| ID (link): | 36179 |
| Gyűjtő: | PL |