| Művész: | ismeretlen, magyar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Terta |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 56 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56986 |
| ID (link): | 3610 |
| Gyűjtő: | SzD |
| Művész: | ismeretlen, magyar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Terta |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 56 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56986 |
| ID (link): | 3610 |
| Gyűjtő: | SzD |