| Művész: | OLVET, Maret |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | in memoriam Fridebert Tuglas |
| Technika: | |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 19393 |
| Leltári szám: | 48568 |
| ID (link): | 36068 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | OLVET, Maret |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | in memoriam Fridebert Tuglas |
| Technika: | |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 19393 |
| Leltári szám: | 48568 |
| ID (link): | 36068 |
| Gyűjtő: | PL |