| Művész: | ismeretlen, szignós magyar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 56982 |
| ID (link): | 3606 |
| Gyűjtő: | SzD |
| Művész: | ismeretlen, szignós magyar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 56982 |
| ID (link): | 3606 |
| Gyűjtő: | SzD |