| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [égbe nyúló kezek, nap, virág] |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56960 |
| ID (link): | 3584 |
| Gyűjtő: | SzD |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [égbe nyúló kezek, nap, virág] |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 56960 |
| ID (link): | 3584 |
| Gyűjtő: | SzD |