| Művész: | LEBORONI, Maria Elisa |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | la vita exlibris Giuseppe Cauti |
| Technika: | X2/2 |
| Év: | [1977] |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 48486 |
| ID (link): | 35586 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | LEBORONI, Maria Elisa |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | la vita exlibris Giuseppe Cauti |
| Technika: | X2/2 |
| Év: | [1977] |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 48486 |
| ID (link): | 35586 |
| Gyűjtő: | PL |