| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ’86 BUÉK Schwott Lajos |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 56304 |
| ID (link): | 3510 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ’86 BUÉK Schwott Lajos |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1985 |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | nincs az alkotásjegyzékben! |
| Leltári szám: | 56304 |
| ID (link): | 3510 |
| Gyűjtő: | PL |