| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Ivana Leskovec |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 78-07 |
| Év: | 2007 |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 48149 |
| ID (link): | 35082 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Ivana Leskovec |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 78-07 |
| Év: | 2007 |
| Magasság: | 112 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 48149 |
| ID (link): | 35082 |
| Gyűjtő: | PL |