| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pusztai Pál |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 334 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 44014, 49615 |
| Leltári szám: | 56300 |
| ID (link): | 3506 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Pusztai Pál |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 334 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 44014, 49615 |
| Leltári szám: | 56300 |
| ID (link): | 3506 |
| Gyűjtő: | PL |