| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris mag. Anton Marjan Tiselj |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 41-03 |
| Év: | 2003 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47853 |
| ID (link): | 34928 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris mag. Anton Marjan Tiselj |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 41-03 |
| Év: | 2003 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 47853 |
| ID (link): | 34928 |
| Gyűjtő: | PL |