| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [harcos ?] |
| Technika: | |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 146 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 28076 |
| ID (link): | 3480 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [harcos ?] |
| Technika: | |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 146 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 28076 |
| ID (link): | 3480 |
| Gyűjtő: | PL |