| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Salamon |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 2-52 |
| Év: | 1952 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47680 |
| ID (link): | 34704 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ex libris Salamon |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 2-52 |
| Év: | 1952 |
| Magasság: | 40 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 47680 |
| ID (link): | 34704 |
| Gyűjtő: | PL |