| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Arató Antal |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 46957 |
| Leltári szám: | 30505 |
| ID (link): | 3448 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Arató Antal |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 46957 |
| Leltári szám: | 30505 |
| ID (link): | 3448 |
| Gyűjtő: | PL |