| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Baráth Éva |
| Technika: | X2 |
| Év: | 2011 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Till Eulenspiegel |
| Leltári szám: | 30472 |
| ID (link): | 3443 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Baráth Éva |
| Technika: | X2 |
| Év: | 2011 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Till Eulenspiegel |
| Leltári szám: | 30472 |
| ID (link): | 3443 |
| Gyűjtő: | PL |