| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Soós Imréné |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | in memoriam Van Gogh |
| Leltári szám: | 40288 |
| ID (link): | 3436 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÖNIG Róbert |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Soós Imréné |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1984 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | in memoriam Van Gogh |
| Leltári szám: | 40288 |
| ID (link): | 3436 |
| Gyűjtő: | PL |